obyvaci-pokoj

Laminát na stěnu

Dřevo na stěně – tento trend není nic nového. Už dříve se stěny obkládaly dřevem. Ale výkon kvalitě laminátu a bohatý výběr barev, textur a vzorů, relativní snadnost instalace, aby nás přemýšlet o možnosti jeho využití pro zdobení stěn.

Samozřejmě, že v první řadě je to podlahová krytina, populární a vyhledávané, a jako stěna se používá příliš často. Nicméně, laminát může zajímavé a čerstvé “poznámky” v konstrukci místnosti je, když se používá off-label.

Na první pohled se myšlenka zdobení laminátu zdi nebo výklenek se zdá nečekané. Nicméně, pokud se podíváte, tam jsou silné argumenty ve prospěch tohoto rozhodnutí:

  • Krásný vzhled. Některé modely tohoto povlaku je obtížné odlišit od pravého dřeva cenných druhů.
  • Odolnost proti opotřebení, odolnost a dlouhou životnost. Vrchní ochranná vrstva laminátu poskytuje vynikající ochranu proti vnějším vlivům.
  • Antistatická.
  • Jednoduchá instalace, které mohou vykonávat prakticky jakoukoliv osobu.
  • Jednoduché laminát péče během provozu.
  • Přiměřená cena za materiál s takovými vlastnostmi a vzhledem.

Tento povlak má všechny vlastnosti, aby být součástí originálního a stylového designu místnosti, i když to není příliš obvyklé pro sebe “řádek”. Laminát na podlaze a na zdi, zvedl ve stejném barevném schématu, pomůže rozšířit prostor vizuálně.

Tam, kde používáme?

Začněme s prostorami, kde ležel laminátu nenásleduje. To má kuchyň, koupelna, neizolované balkon, sklep ve venkovském domě. Rozdíly teploty a vlhkosti vzduchu mají negativní vliv na materiál, a to se rychle ztrácí vzhled.

Tradičně laminát použit pro zdobení stěny v chodbě ve výšce panelu. Zdobí povlak na stěně nad čelo postele v ložnici, laminát je vyrobena z dekoračního panelu televizoru v obývacím pokoji, trim výklenky. Rozdíl hmotných odstínů v jedné barvě na podlaze a na stěně vytváří zajímavý efekt.

Nápady použití:

predsin
Předsíň

kuchyn kuchyn-2
Kuchyň

obyvaci-pokoj
Obývací pokoj

loznice loznice-3 loznice-2
Ložnice

balkon-a-lodzie
Balkon a lodžie

podkrovi
Podkroví

detsky-pokoj
Dětský pokoj

kancelar kancelar-2
Kancelář

Yandex.Metrika